Göksel Gümüşdağ’dan Leo Dubois cevabı! ‘Para konuşmadık’

Süper Lig’in 25’inci haftasında Galatasaray deplasmanından 2-0 mağlup ayrılan Başakşehir’de Başkan Göksel Gümüşdağ açıklamalarda bulundu.

Başakşehir’in genel performansını değerlendiren Göksel Gümüşdağ, “Son 14 maçta 2 kere kaybettik. Fenerbahçe ve Galatasaray’a yenildik. Galatasaray ve Fenerbahçe bütçe ve her anlamda diğer takımlardan kopmuş durumda. Buna rağmen mücadele iyi geçti. Teknik direktörümüzü ve oyuncularımız da tebrik ediyorum. Bundan sonraki süreçte önümüzdeki maçlara bakacağız” ifadelerini kullandı.

Leo Dubois’in ara transfer döneminde Galatasaray’a geri döneceğine yönelik iddialarla ilgili konuşan Göksel Gümüşdağ şu sözleri söyledi:

“Leo Dubois ile ilgili basından haberler duyduk, üzüldük. Sezon başı Erden Timur ve Asbaşkanımız Mesut Bey görüştü. Galatasaray kontenjanını boşaltmak istiyordu. Biz de oyuncumuzun sözleşmesini parayla feshettik ve Dubois’i aldım. Sezon sonuna kadar veriyorlarsa alabileceğimizi söyledim. Yoksa düşünmediğimizi belirttim. Sezon sonuna kadar kiralayabileceklerini söylediler ve biz de onay verdik. Erden kardeşim ve Dursun Başkan ile para konuşmadık. Oyuncu Galatasaray’ın oyuncusu ama sezon sonuna kadar kiralık olarak bizim oyuncumuz. Oradaki oyuncuyu yolladık. Veremeyeceğimizi söyledik, Dursun Bey de olumlu karşıladı. Para konuşmadık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir