‘Dilan Polat Kara Para Aklıyor’ Diyen Seyhan Soylu, Bomba Gibi Açıklamaları Kucağımıza Bırakıp Paris’e Kaçtı!

Sisi lakaplı Seyhan Soylu, son dönemlerde Dilan Polat ve Engin Polat çiftiyle ilgili çok ciddi ithamlarda bulunuyor. Dün akşam Engin Polat’la bir araya gelen Seyhan Soylu, gündemde bomba etkisi yaratacak birtakım videolar paylaştı. Soylu, ‘Yurdum insanı, benim tarafımdan kandırıldınız’ diyerek bir dizi iddiada bulundu…

Dilan Polat ve Engin Polat çifti, kara para akladıkları, vergi kaçırdıkları ve tetikçi tuttukları gibi birçok iddiayla karşı karşıya son günlerde. Bu iddiaların sahiplerinden biri de Sisi lakaplı Seyhan Soylu.

Seyhan Soylu, “Dilan ve Engin Polat çiftinin tetikçi tutarak bir kişiyi vurdurduklarını, mekan kurşunlattıklarını ve kara para akladıklarını” iddia etmişti.

Tüm bu iddiaların ardından ateş püsküren Dilan Polat, “Seyhan Soylu’nun kendilerinden bağış istediğini vermediği için böyle yaptığını, Soylu’nun 46 raporu olduğunu” söylemişti.

Tüm bu yaşananların ardından dün Engin Polat ve Seyhan Soylu bir araya geldi ve el sıkıştı.

İkiliyi bir araya getiren kişinin de Fevzi Siverek olduğu ortaya çıktı. Gelgelelim Seyhan Soylu bu sabah yayınladığı videolarla magazin gündemine bomba attı resmen.

“Sevgili yurdum insanı, ben Seyhan Soylu. Şu an havaalanına gidiyorum. Dün geceki yemekten çıkan sonuç bu. Ben yurt dışına yerleşiyorum. Ben Paris’e indiğimde bu videoyu yayınlamış olacağım. O güzel yüreğinizle kandırıldınız. Bu sefer benim tarafımdan kandırıldınız. Dilan Polat’ın sarf etmiş olduğu sözler doğruydu, ondan öncekilerin de sarf etmiş olduğu sözler doğruydu!” diyen Soylu, akılalmaz açıklamalara imza attı.

“Bugüne kadar size Türk halkını kandıran 69 ponziyi deşifre ettim. Her seferinde hırsız, haraç alan, para istemiş biri oldum. Baktım ki bu iş böyle olmuyor, bir sefer de halkın beni görmek istediği gibi olsun dedim. Karar verdim, bir sefer de onlar haklı olsun dedim.”

“Benim güzeller güzeli, gazla çalışan, söylenene inanan, güzel yürekli vatandaşlarım. Evet, mecbur kaldım kandırmaya sizi. Çünkü bu olayda da sayfamdan Seher Sultan’ın yayınlamış olduklarını sayfamdan ben yayınladım. Basın mensubu arkadaşlar görmek istemedi.”

?

?

?

?

?

“Sözlerimizin itibar edilebilmesi için yurt dışına gidelim dedik. Biz kötüyüz annem dedik. Sağ duyulu olmak için teklifleri değerlendireyim dedim. Baktım ki o arada teklifler açıldı, arkamızda kimse yok dedim. Halkımız işine gelince bizi anlıyor, gelmeyince anlamıyor dedim.”

“Karar verdim. Yurt dışına çıkmaya ve devleti hedef almaya… İftira atmaya, ihanet etmeye gidiyorum. Bu videoları Paris’e inince yayınlayacağım. Eski bir hırsız arkadaşım Cem Uzan’ın semtinde bana ev aldı Engin Polat. Ohhhh, bu sefer de ben sizi kandırdım.10 milyon euro da aldım, bir de Bentley araba. Aldım, 10 milyon euroyu da bavulumda geçiriyorum. Evimden de paylaşımları size yapıyorum. Hadi bye bye” sözleriyle şok etkisi yarattı!

Seyhan Soylu’nun iddiaları bu yönde arkadaşlar… Özetle Dilan Polat’la ilgili sözlerinin doğru olmadığını söylemiş ve aldıklarıyla da Paris’e kaçmış Sisi…

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx