Ceyda Düvenci’nin kızı Melisa hayranı olduğu Sıla’nın konserinde

Ceyda Düvenci’nin iş insanı Engin Akgün ile birlikteliğinden dünya gelen, kızı Melisa’nın Sıla Gençoğlu hayranı olduğu biliniyordu.

Düvenci, kızı Melisa’yı hayranı olduğu Sıla Gençoğlu’nun konserine götürdü.

SILA’NIN ŞARKISINI SESLENDİRMİŞTİ

13 yaşındaki Melisa, geçtiğimiz aylarda Sıla’nın seslendirdiği ‘Zahmet Olmazsa’ adlı şarkısını söylemiş ve Sıla’ya armağan etmişti.

Sahnesinde Melisa’yı gören Sıla, “Melisa hoş geldin. Bayramın ilk günü hakikatten büyük bir mutlulukla uyandım. ‘Zahmet Olmazsa’yı söyleyen harikulade bir ses. O söylediği şarkıyı bana armağan etti, bende sana söylemek istiyorum bu şarkıyı müsaaden olursa” şeklinde konuştu.

Bunun üzerine Sıla, Melisa’nın çok sevdiği şarkısını seslendirdi. Melisa, Sıla’nın şarkılarına annesiyle birlikte eşlik edip, ünlü şarkıcıyla fotoğraflar çekindi.

“SILA’NIN HAYRANI”

O anları sosyal medya hesabından peş peşe takipçileriyle paylaşan Ceyda Düvenci, “Tutkuyla sevmek… Sevmenin hakkını vermek diye bir şey var bence bu hayatta. Biraz zorlar belki birçoğunuzu ama, yaşam koşturmasının içine sıkıştırmaktansa doyasıya tadını çıkartmaktır bu bence… Balköpüğüm kendini bildi bileli müziği sevdi tutkuyla… Hayatının merkezinde hep müzik var. Hayalleri var, dilerim gerçek olur hepsi. Uzun zamandır da Sıla’nın hayranı… Onunla tanışıp yazdığı sözleri vermek istiyordu. Gittiğimiz 2’nci konseriydi Sıla’nın ama bambaşkaydı bizim için… Canım Sıla, çok teşekkür ederiz. Konser muhteşemdi. Seninle kavuşmakta. Ve tabii ki kızımın hayalini gerçekleştirebilmesine sebep olduğun için ayrıca teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx