Ünlü Sanatçı Özkan Uğur Hayatını Kaybetti

Ünlü müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur, tedavi gördüğü hastanede 69 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü sanatçının ölümü sevenleri yasa boğdu. İşte ünlü şarkıcı için gelen başsağlığı mesajları geldi.

ACI HABERİ BAKAN KOCA DUYURDU

Bakan Koca, bir süredir tedavi gören Özkan Uğur ile ilgili Twitter’dan açıklama yaptı. Koca, “Sevgili Özkan Uğur’u kaybettik. Her kulak verene dost ve kaynağı gönül olagelen bu sesi unutmayacağız. Çok üzgünüz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

ÇAĞLA ŞIKEL

“Sen hayatımda tanıdığım kimselere benzemezdin. Eşsiz Özkan Abim. Tarifsiz bir üzüntü içindeyim. Seni hep çok seveceğim.”

AYŞEGÜL ALDİNÇ

“Bu son atağı da yeneceğine kalpten inanıyorduk. Çok özel bir ruhtu. Her ölüm erkendir ama onunki gerçekten erkendi. Yeri dolamaz.”

HALUK LEVENT

“Çok güzel, çok başarılı bir müzisyeni kaybettik. Türk müzik dünyasının başı sağ olsun.”

MUSTAFA SANDAL

“Seni hep güzel gülümsemenle hatırlayacağız. Mekânın cennet olsun Özkan abi.”

NURGÜL YEŞİLÇAY

SEZEN AKSU

“Başımız sağ olsun.”

YONCA EVCİMİK

“Yeri doldurulamayacak bir sanatçı. Çok üzgünüm ve şaşkınım. Çok küçük yaştan itibaren tanıyorum. Gerçekten bunu atlatacağını düşünüyordum ben. Herkese pozitif enerji veren bir kişilikti. Hiç onu kızgın kırgın görmedik. Sevenlerine ailesine Allah sabır versin.”

DEMET EVGAR

“Senin gibi çocuk kalan, dostluğuyla insanın yüreğine işleyen dünyada kaç kişi vardır acaba… Yeteneğin zaten nadir gelir…Tanıştıktan sonra “kızım” dedin hep bana. “Baba” dedim ben de. Şaka da olsa, vazgeçmedik her görüşmemizde. Bir sonraki görüşmemiz bu mekanda olmayacak sadece…Seni özleyeceğim.Çok… Bi tanecik sevgilin Aysun abla ve dünya harikası oğlun başta olmak üzere tüm sevenlerine sabır diliyorum. Seni seviyorum. Kızın…”

ALİŞAN

“Çok üzüldüm çok.. Dünya iyisi, büyük müzisyen, büyük oyuncu ve en önemlisi kalbi tertemiz birisini kaybettik… Hepimizin başı sağolsun… Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun Özkan Abi…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx