Tom Holland akıl sıhhati için toplumsal medyaya orta verdiğini açıkladı

Tom Holland, zihinsel sıhhatine odaklanmak için toplumsal medyaya orta verdiğini duyurdu. Genç oyuncu, kararını Instagram’da paylaştığı bir görüntü ile açıkladı.

Örümcek-Adam: Konuta Dönüş Yok (Spider-Man: No Way Home) ile yıldızı parlayan Tom Holland, bir müddettir toplumsal medya hesaplarında etkin değildi. Genç ve başarılı oyuncu neden olmadığını açıklamak için Instagram’a bir görüntü ile döndü.

Resmi Instagram hesabından paylaştığı görüntüde Holland, yaklaşık bir saattir kullanacağı sözleri bulmak için uğraştığını söyledi.

Holland, “Instagram ve Twitter’ı çok uyarıcı, bunaltıcı bulduğum ve akıl sıhhatimi korumak için toplumsal medyaya orta verdim. Çevrimiçi kendimle ilgili bir şeyler okuduğumda kendimi kaptırıyorum ve bir döngüye giriyorum. Nihayetinde bu, zihinsel durumuma çok ziyan veriyor. Bu yüzden bir adım geri atıp uygulamayı silmeye karar verdim” dedi.

Holland tıpkı vakitte küçük çocukların zihinsel sıhhatlerini yönetmelerine yardımcı olan hayır kurumu stem4 için de farkındalık getirmek istediğini söyledi:

“Ruh sıhhatine karşı dehşetli bir baskı var. Yardım istemenin ve yardım aramanın utanmamız gereken bir şey olmadığını biliyorum, fakat alışılmış ki söylemesi yapmaktan kolay.”

Holland, programdaki dört uygulamayı da denediğini ve bunların sahiden yardımcı olduğunu söyledi. Oyuncu, tekrar Instagram’dan kaybolacağını söyleyerek takipçilerine veda etti: “Sevginiz ve dayanağınız için teşekkürler. Hepinizi seviyorum ve yakında sizinle konuşacağım.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.