Süper Lig ekiplerinden 19 Mayıs mesajları

İHA

Kulüplerin sosyal medya hesabında yer alan mesajlarda şu ifadeler kullanıldı:

Galatasaray

Fenerbahçe

“İlelebet #CumhuriyetinFeneri’yiz, sonsuza dek izindeyiz Atam! 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!”

Beşiktaş

“Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı, milli mücadelenin ve Cumhuriyetimizin ilk adımlarının atıldığı #19Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!”

Trabzonspor

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun. Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz.”

Antalyaspor: “Mustafa Kemal ATATÜRK, ‘Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz.’ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!”

Konyaspor: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.”

Kasımpaşa: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.”

Alanyaspor: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.”

Kayserispor: “Kurtuluş Savaşımızın ve Milli Mücadelemizin başlangıcı olan bu günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun”

Fatih Karagümrük: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.”

Sivasspor: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.”

İstanbulspor: “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor; milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz.”

Adana Demirspor: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun!”

Ankaragücü:

Giresunspor: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!”

Başakşehir: “Milletimizin haklı mücadelesinin başladığı günün 104. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm Aziz Şehitlerimizi anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir