Nail Gönenli ile aşk mı yaşıyor? Burcu Kıratlı’dan son nokta

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019 tarihinde Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da nikah masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Birbirlerinden uzak kalmaya dayanamayan ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021’de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş, ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde resmen boşanmıştı. 

İlk ayrılığa Kıratlı’nın kıskançlık krizlerinin neden olduğu konuşulurken, ikinci krizde ise Akçıl’ın baba olma isteğine güzel oyuncunun “Önceliğim kariyerim” cevabını vermesinin etkili olduğu iddia edilmişti.

Duruşma sonrası “Şu an hissizim açıkçası. İki boşanma, biraz fazla cesuruz” diyen Kıratlı, Milliyet Cadde’den Senem Aydın’a röportajda ise “Sinan’la asla düşman olamayız. Çünkü birbirimizin gururunu kıracak ya da rencide edecek bir şey yaşatmadık. Biz sadece aşkın verdiği tutkuyu doğru yönetemedik” açıklamasını yapmıştı.

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLADI

Şimdilerde tatilin tadını çıkaran Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl’sız ilk tatilinde önceki gün Bodrum Türkbükü’nde objektiflere yansıdı. Yeşil bikinisi ile tüm bakışları üzerinde toplayan ünlü oyuncu, şezlongunda bir süre uzanıp ayaklarına krem sürdü. Daha sonra telefon görüşmesi için ayağa kalkan Kıratlı, bir süre iskelede gezindikten sonra mekandan ayrıldı.

“ROLÜM GEREĞİ HER ŞEYİ YAPARIM”

Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu, ”Görüştüğüm ve içime sinen birkaç proje var hatta prensipte anlaştım diyebilirim. Karakterim ve projenin ne olduğu sürpriz olsun .Rolüm gereği her şeyi yaparım .Daha önce saçlarımı kazıttığım bile oldu” dedi.

“TAMAMEN İŞİME ODAKLANDIM”

Muhabirlerin son günlerde Nail Gönenli ile aşk iddialarına dair çıkan haberleri sormasına güzel oyuncu, ”Şu an hayatımda kimse yok. Tamamen işime odaklandım. Bir ilişkim yok. Durumumdan mutluyum. Nail zaten benim çok yakın arkadaşım” diyerek karşılık verdi.

Son olarak ‘Aşk ve Mavi’ adlı dizide boy gösteren 32 yaşındaki güzel oyuncu, aşık olursa tekrar evlenebileceğini söyleyerek muhabirlere teşekkür etti.

NE OLMUŞTU?

Gazete Magazin’in haberine göre; geçtiğimiz haftalarda tatil için Alaçatı’da olan Burcu Kıratlı’nın, ünlü isimlere yakınlığıyla bilinen avukat Nail Gönenli ile bir mekanda yakınlaştığı iddia edilmişti. Murat Dalkılıç’ı dinlemeye giden Kıratlı ve Gönenli’yi sosyal medya paylaşımları ele vermişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.