İzel-Çelik-Ercan’dan sevindiren haber! Konser biletleri tükendi! 31 yıl sonra yine bir ortaya geliyor

Arnavutköy’de bir yer çıkışında kameralara yansıyan İzel-Çelik-Ercan küme hakkında açıklamalarda bulundu. Birinci konuşmaya başlayan isim Ercan Saatçi olurken 3 gün üst üste İstanbul’da konser verdiklerini ve biletlerin tükendiğini açıkladı.Saatçi, “3’te 3’tü. Biletler tükenmişti. Ortaköy’e kadar kuyruk vardı. İnsan 20’li yaşlarda yaşadığı hisleri tekrar yaşayınca çok acayip oluyor. Bir bakıyorum seyirci şahane, bir bakıyorum Boğaz” formunda konuştu. Kuruçeşme’de verecekleri yeni konser hakkındaki ayrıntıları paylaşan Saatçi, repertuarın geniş olması nedeniyle hangi şarkıyı söyleyeceklerine karar veremediklerini tabir etti. 56 müzik seçimi yaptıklarını lisana getiren Ercan Saatçi, konserde 25-30 müzik söylediklerini belirtti. Bu nedenle müzik elemek zorunda kaldıklarını söz eden Saatçi, en yakın konserin 25 Eylül tarihinde Kuruçeşme’de olduğunu vurguladı. Saatçi, “En erken konserimiz 25 Eylül Kuruçeşme konseri, herkesi bekliyoruz. Buradan akrabalarıma, dostlarıma da sesleniyorum; bilet kalmadı, istemeyin” diyerek, espri yaptı.

KONSERDE SÜRPRİZLER OLACAK

25 Eylül sahne alacak olan İzel-Çelik-Ercan açık havada seyircilere sürpriz yapacaklarını belirtti. Muhabirler sürpriz hakkında ayrıntıları sorunca İzel Çeliköz ve Çelik Erişçi soruya karşılık verdi. İzel Çeliköz, “En büyük sürpriz biz olduğumuz için ben daha oradan çıkamadım” karşılığını verdi. Çelik Erişçi ise “Sürprizi söyleyemiyoruz fakat toplumsal medyada da paylaştık. Duyduk duymadık demeyin bilet kalmadı, haberiniz olsun. Biz her yere gideceğiz’ diye yazdım” dedi.

30 YIL SONRA YİNE BİR ARADALAR

90’lıyıllara damga vuran küme 30 yıl sonra yine bir ortaya geldi. Muhabirlerin sorularına cevap veren İzel-Çelik-Ercan üçlüsü bir ortaya geldikleri birinci basın açıklamasını işaret etti. Ercan Saatçi, verdikleri birinci basın toplantısında kendilerine ve sevenlerine çok büyük haksızlık yaptıkları değerlendirmesine vardıklarını söz etti. Özeleştirilerini yaptıklarının altını çizen Saatçi, “30 sene niçin beklemişiz hakikaten de. Doğal beklememizin nedenleri vardı, onları da açıkladık lakin evet gerek yokmuş. Bizi bu kadar seven olduğunu konserde anladık” formunda konuştu. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.