İbrahim Tatlıses: Ben yaptıklarımın karşılığını kazadan çıkarak aldım

Türkücü İbrahim Tatlıses, Instagram hesabından sitemkar bir paylaşım yaptı. Tatlıses, “Ziyaret günümüz kapanmıştır. Adam gününde gerek! Ortadan bir hafta geçmiş, e bana ne? Ben yaptıklarımın karşılığını kazadan çıkarak aldım” sözünü kullandı.

İzmir’den Bodrum’a konsere giden İbrahim Tatlıses’in minibüsü, 25 Ağustos’ta Yalıkavak yolunda bir kamyonla çarpıştı. İki araç da şarampole yuvarlandı. Tatlıses’in ayağında kırık oluştu.

Türkücü, kazadan bir gün sonra Çeşme’deki konserinde yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

“Yüce Allah yeniden bir kıyak geçti. Oradan biz nasıl sağ çıktık ben hâlâ şaşırmış vaziyetteyim. Yabancı sinemalarda kamera otomobil içinde takla atar ya, motamot öyleydi. Habire döndüm fakat bir yere varamadım. Melek gönderdi dedi ki, ‘Onların önünde kaya ol’. Kayaya çarpıp durduk. Bir çalışanımız var. ‘İbrahim Beyefendi biz yaşıyor muyuz?’ dedi. Dedim ki ‘Allah bizi kurtardı”

“ADAM GÜNÜNDE GEREK”

Instagram hesabından yeni bir paylaşım yapan İbrahim Tatlıses, kazadan 1 hafta sonra yanına gelmek isteyenlere seslendi:

“Ziyaret günümüz kapanmıştır. Adam gününde gerek! Ortadan bir hafta geçmiş, e bana ne? Ben yaptıklarımın karşılığını kazadan çıkarak aldım, gerisini sizler düşünün. Şükürler olsun rabbime.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.