Eşine şiddet uyguladığı tez edilmişti! Kaan Boşnak’tan şaşırtan savunma: Fizikî ve ruhsal şiddetin gerçek mağduru benim

Yüzyüzeyken Konuşuruz’un solisti Kaan Boşnak ile evli olan organizatör Başak Ceylan Torun, eşinden şiddet gördüğünü açıklamıştı. Ünlü müzikçi, toplumsal medya hesabı aracılığıyla açıklamalarda bulunan Başak Ceylan Torun’a cevap verdi.

Mayıs 2011’de Engin Sevik ve Kaan Boşnak tarafından kurulan alternatif rock kümesi Yüzyüzeyken Konuşuruz’un solisti Kaan Boşnak ile evli olan Başak Ceylan Torun’un açıklamaları magazin dünyasına bomba üzere düştü.

“HUKUKİ SÜREÇLERİ BAŞLATACAĞIZ”

2020 yılında Yüzyüzeyken Konuşuruz’un solisti Kaan Boşnak ile dünyaevine giren organizatör Başak Ceylan Torun, toplumsal medya hesabı aracılığıyla açıklamalarda bulunarak eşinin kendisine ve Ali Kutluhan ismindeki oğullarına şiddet uyguladığını tez ederek şunları söyledi:

“Bu vakte kadar ailem ve çocuğum ziyan görmesin diye daima sustum, açıklama yapmadım. Artık oğluma, kendi aileme ve bana yaşatılan üzücü durumları açığa kavuşturmak üzere avukatlarım ile gerekli hukuksal süreçleri başlatacağız.”

“GERÇEK DIŞI HABER VE İFTİRALAR”

Torun’un tezleri sonrasında ünlü müzikçi sessizliğini bozdu. Avukatı aracılığı ile bir açıklama yapan Boşnak, “Basına yansıyan ve kamuoyuna servis edilen gerçek dışı haber ve iftiralardan, sizlerle birlikte ve eş vakitli olarak haberdar olmuş durumdayız” dedi.

“FİZİKSEL VE RUHSAL ŞİDDETİN GERÇEK MAĞDURU KAAN BOŞNAK”

Ayrıca Boşnak’ın avukatı Ayşegül Mermer, “Fiziksel ve ruhsal şiddetin gerçek mağdurunun müvekkilimiz Kaan Boşnak olduğu bu süreçte, kamuoyunun hassasiyetlerini suiistimal etme saiki güden ve müvekkilimizin kişilik hakları ile prestijini amaç alan gerçek dışı argümanlara karşı yasal yollara acilen başvurulacaktır. Bu iftiraların muhatapları ile müvekkilimiz, Aziz Türk Mahkemeleri önünde hesaplaşacaktır. Bu çerçevede Bakırköy Aile Mahkemeleri nezdinde önlem talepli yapılan birinci müracaatımız lehimize sonuçlanmış olup bu da haklılığımızın birinci göstergesidir. Bu süreçte, bilhassa müvekkilimizin oğlunun ruhsal sıhhatinin etkilenmemesi ismine gerekli bilgi ve evrakları sadece mahkemelerle paylaşmayı uygun buluyor, bu sebeple birebir objektif davranışı ve hassasiyeti siz pahalı basın mensuplarından da beklemekteyiz” açıklamasında bulundu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.