Bursa’da trafik kazası: Yaralı bayan acısını unutup et kederine düştü

Bursa-Ankara karayolu İnegöl ilçesi girişinde Emrah Öztürk’ün kullandığı hafif ticari araç, önünde apansız duran araca çarpmamak isterken hareket yaptı lakin kaza kaçınılmaz oldu.

Öztürk, tıpkı taraftaki Yağız Usluel idaresindeki cipe çarptı.

Yaralılardan biri cipteki kilolarca et yüzünden ambulansa binmedi

Hafif ticari araç kaldırıma, cip de refüje çarparak durdu. Kazada şoförler Emrah Öztürk ile Yağız Usluel ve yolcu koltuğundaki annesi Yasemin Usluel hafif formda yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi.

Yaralı şoförlere ambulansta birinci müdahaleleri yapılırken, Yasemin Usluel cipteki yaklaşık 40 kilo etin bozulacağını söyleyerek ambulansa binmeyi reddetti. Usluel sıhhat gruplarına ve polise uzun müddet direnirken, etraftakiler araçta bulunan etleri bölgede bulunan bir yemek işletmesinin buzdolabına taşıdı. Usluel, etin buzdolabına konulmasından sonra tedaviyi kabul etti. Yaralılar ambulanslarla İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Ankara’ya dağıtıma gidiyorlardı

Kaza sonucu araçtan yola akarak tehlike oluşturan yağ katmanının üstü ise polis gruplarınca kürekle toprak atılarak kapatıldı.

DHA’nın haberin nazaran kazayla ilgili soruşturma başlatılırken, anne ile oğlunun Bursa’da kestirdikleri hayvanın etini Ankara’daki yakınlarına dağıtmak üzere götürdüğü öğrenildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.