Barıştılar mı? Sagopa ile Ceza toplumsal medyaya damga vurdu

Türkçe rap müziğin öncü isimlerinden Ceza ile Sagopa Kajmer, gençlik yılları boyunca süren yakın arkadaşlıklarını bilinmeyen bir sebepten noktalamış ve uzun yıllar birbirleri ile hengameli kalmışlardı. Birlikte birçok başarılı işe de imza atan iki büyük ismin küslüğü, birçok müzikte birbirlerini hicvettikleri bir duruma evrilirken son yıllarda iki tarafta da sular durulmuştu. Hatta Sagopa Kajmer, 2019 yılında, babasını kaybeden Ceza’ya Twitter üzerinden başsağlığı dileklerini iletmişti.

SAGOPA KAJMER’İN İSMİNE YER VERDİ

Dün Ceza’nın, prodüktörlüğünü Sagopa Kajmer’in yaptığı Med Cezir albümünün 20. yılını Twitter hesabı üzerinden kutlamasının akabinde ise ikilinin hayranlarını sevindiren bir gelişme yaşandı. Sagopa Kajmer, Ceza’nın paylaştığı tweet’i retweetledi. Ceza, hem Twitter hem de Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda Sagopa Kajmer’in, albümün prodüktörü olarak kullandığı DJ Mic Check mahlasına yer verdi.

İki eski dostun bu etkileşimi, toplumsal medyada gündem oldu. Hayranlar, ikilinin barışması ve yine birlikte çalışmaları temennisinde bulundu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.