Amber Heard’den ‘dışkı’ çıkışı: Komik mi?

Dünyaca ünlü ABD’li aktör Johnny Depp ve eski eşi oyuncu Amber Heard ortasındaki karalama davası 15 günlük ortanın akabinde devam ediyor. Canlı yayınlanan davada, karşılıklı suçlamalar ve tarafların savunmaları gündemden düşmezken dün şahit koltuğunda oturan isim yeniden Amber Heard oldu.

Heard, bu tanıklığı sırasında şayet Johnny Depp ile evliliği sürerse bu işten “canlı çıkamayacağına” inandığını söyledi. Depp’ten gördüğünü sav ettiği fizikî şiddeti yineleyen Heard, “Bu işin benim için çok makus biteceğinden korkuyordum. Hakikaten onu terk etmek istemiyordum. Onu sahiden çok seviyordum” tabirlerini kullandı.

‘YATAĞA PİSLEMEDİM’

Johnny Depp ile Amber Heard ortasında yıllardır süren bir diğer bahis da “yatağa dışkı bırakma” olayı oldu. Depp, daha evvel Heard ya da arkadaşının birlikte yattıkları yatağa dışkı bıraktığını ve fotoğraflarını çektiğini ileri sürmüştü. Depp’in tezine nazaran Heard, bu durumdan köpekleri sorumlu tutmuştu. Depp de buna karşılık olarak, onun köpek değil insan dışkısı olduğunun bariz olduğunu söylemişti. Sonra da duyduklarına “sadece gülebildiğini” söylemişti. Bu mevzu yine gündeme gelince Heard “Bunun komik olduğunu sanmıyorum” dedi. Sonra da köpeklerden birinin bağırsaklarıyla ilgili bir sorunu olduğunu ve vakit zaman bu tıp “sürprizlerle” karşılaştıklarını” söyledi.

Tanıklığı sırasında arkadaşlarının da bu türlü bir şey yapmayacağını söyleyen Amber Heard bu hususta kendisinin suçlanmasını da “Bu, 30 yaşlarında bir küme bayanın komik bulacağı bir şey değil. O (Depp) neden bahsediyor?” diye kelamlarını sürdürdü.

‘DIŞKIDAN KELAM ETMEK İSTEDİĞİNE İNANAMIYORUM’

O devirde Johnny Depp’in bu olay üzerinde durmak istediğini belirten Heard, o sırada “konuşmaları gereken hususların üzerinde durmak istediğini belirterek “Evliliğimiz gözlerimizin önünde parçalanıyordu. Birbirimizi bir aydan fazladır görmemiştik ve annesi daha yeni ölmüştü. Onun bu durumda dışkı sıkıntısından kelam etmek istediğine inanamıyordum” dedi.

BAĞIŞ YAPMADIĞINI İTİRAF ETTİ

Amber Heard, kendisiyle ilgili en çok tartışılan mevzulardan birine de karşılık verdi. Oyuncu, daha evvel Depp’ten boşandıktan sonra aldığı 7 milyon dolar tazminatın 3.5 milyon dolarını ACLU (Amerikan İnsan Hakları Birliği) isimli yardım kuruluşuna, başka yarısını da Los Angeles’taki Çocuk Hastanesi’ne bağışladığını söylemişti. Hatta Heard, Londra’da görülen davada ise bu bağışı yaptığını yeminli tabirinde belirtmişti. Bunu yapma nedenini de “Depp’in parasıyla ilgilenmemesine” bağlamıştı. Ama Virginia’da görülen davada bu bağışı yapmadığını itiraf etti. Neden bağışı yapmadığını da “Çünkü Johnny bana 2019’un mart ayında 50 milyon dolarlık dava açtı” diye anlattı.

Heard ‘ün avukatı Elaine Bredehoft ona neden Depp’ten 7 milyon dolar kabul ettiğini sordu. Bunun üzeine Heard “Para umurumda değil. Şayet bir sayısı kabul etmezsem her şeyin zıdda döneceği, asla anlaşamayacağımız söylendi bana. Yalnızca güvenliğimi ve geleceğimi düşündüm. Onun beni rahat bırakmasını istedim” diye cevap verdi.

ELON MUSK İLE NASIL TANIŞTI?

Amber Heard, duruşmada bir periyot kısa mühlet birliktelik yaşadağı Elon Musk ile nasıl tanıştığını da anlattı. Heard’ün kelamlarına nazaran ikili 2016 yılındaki MET Gala’da tanıştı. Planlara nazaran o gece Amher Heard galaya eşi Johnny Depp ile birlikte katılacaktı ancak Depp, katılmaktan vazgeçti.

Heard, Musk ile tanışması için “Annesiyle birlikte oradaydı. Daha evvel tanıştığımızı hatırlattı. Bana gerçek bir beyefendi üzere göründü. Sahiden çok güzeldi. Arkadaş olduk” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.